TANEX

Sportovní 12a
(naproti plaveckému areálu)
628 01 Vyškov

tel., fax: 517 440 028
mob.: 736 534 500, 736 534 516
e-mail: tanex@seznam.cz

tanex

Vítáme Vás na stránkách firmy Pavel Sobotka - TANEX, která již od roku 1991 nabízí podlahářské práce včetně dodávky podlahovin - koberce bytové i zátěžové, PVC – FORBO NOVILON, NOVILUX a FATRA, parkety, textilní podlahoviny včetně čtverců, korek přírodní a COLOR CORK (barevný), plovoucí podlahy laminátové, dřevěné, korkové apod. Lze si vybrat ze široké nabídky barev a vzorů podlah.

Rádi Vám Vaše podlahy opravíme, nebo zrenovujeme. Provádíme kompletní opravy podlah v domácnostech i komerčních prostorách, jejich renovace, broušení, lakování, olejování, štěrkování, čištění a ošetření PVC, CV, MARMOLEA a vinylových podlahových krytin.

Dodáváme také široký doplňkový sortiment, jako jsou podlahové lišty, schodišťové hrany, svařovací šňůry, podlahová chemie, čistící a udržovací prostředky pro PVC, lamino, dřevo, korek, dlažbu i koberce. I zde si vyberete z rozmanitosti barev a vzorů. Dále máme v naší nabídce tmely, stěrky, lepidla apod.

Souběžně s nabídkou podlahářských prací nabízíme kompletní dodávku a montáž - žaluzie, látkové rolety, předokenní a nadokenní rolety, rolety do překladu HELUZ - hliníkové i plastové, sítě proti hmyzu okenní i dveřní, markýzy pevné, rolovací i posuvné, shrnovací plastové dveře do šíře 8m a výšky 2,5m, garážová vrata.

Dodáváme vysavače VAX i s příslušenstvím.

Otevírací doba: PO - PÁ: 9.00 - 12.00 | 13.00 - 17.00

PRODEJ - MONTÁŽ - POKLÁDKA