KOŽINA - TRUHLÁŘSTVÍ s.r.o.
Lelekovice 101
664 31Lelekovice
tel.: 541 232 385
fax: 541 232 383
 www.kozina-truhlarstvi.cz

Majitel firmy:
Ing. Miloslav Kožina: 602 734 485
kozinam@kozina-truhlarstvi.cz

     

Příprava výroby:
Ing. Josef Pavlíček: 728 028 080
pavlicek@kozina-truhlarstvi.cz
Ing. Zdeněk Stoklásek: 602 565 619
stoklasek@kozina-truhlarstvi.cz

     
Zvětšit mapu

Firma KOŽINA - TRUHLÁŘSTVÍ s.r.o. se od roku 1993 zabývá výrobou otvorových výplní z přírodních materiálů a výrobou a dodávkou stavebně truhlářských výrobků pro všechny typy staveb, od rodinných a bytových domů, až po veřejnou výstavbu jako archivy, nemocnice nebo kanceláře. Základním materiálem pro výrobu je dřevo, které je pro náročnější zákazníky doplněno o oplášťování z hliníku.

Hlavním sortimentem je výroba eurooken, a to jak v provedení s dvojsklem (hloubka profilu 68mm), tak i trojsklem (hloubka profilu 92mm). Pro historické stavby je profilace zúžena popř. opatřena zdobnými prvky. Pro historicky nejcennější stavby vyrábíme i okna zdvojená tzv. kastlová v replice původních oken. Pro moderní novostavby nabízíme široký sortiment prosklených stěn, doplněných o zimní zahrady popř. o speciální bezrámové zasklení, vhodné zejména pro skeletové dřevostavby.

Dále nabízíme: vstupní dveře, interiérové dveře a vrata v provedení otvíravém nebo výklopném, zimní zahrady, dělící příčky, prosklené stěny (stěny posuvné, skládací, rohové i atypické), prosklené fasády, výsuvná okna, bezrámové zasklení, skleněné rohové sestavy, dřevěné obklady, betonová schodiště atd.

Používané dřeviny: masiv, smrk, borovice evropská, borovice severská (sibiřská), dub evropský, dub americký, meranti.

Doplňkové prvky: kování, zámky, vnitřní laminátové nebo masivní parapety, venkovní parapety, žaluzie, sítě, okenice atd.

Jsme držiteli certifikátů:

CERTIFIKÁT výrobku č. C-01-0702/Z na EUROKNO IV68, vydaný CSI Zlín
CERTIFIKÁT výrobku č. C-01-/Z na EUROKNO IV92, vydaný CSI Zlín
CERTIFIKÁT výrobku č. C-01-1143/Z na Dveře dřevěné vchodové VD68, vydaný CSI Zlín
CERTIFIKÁT výrobku č. C-01-1144/Z na Dveře dřevěné interiérové ID68, vydaný CSI Zlín
CERTIFIKÁT ISO 9001:2008 vydaný společnostní LRQA Praha

Za dlouholeté působení na trhu jsme získali mnoho zkušeností a velké množství spokojených zákazníků. Výrobky jsou vyráběny na míru podle požadavků zákazníka a po vlastním zaměření přímo na stavbě. Montáž je prováděna našimi odborně zaškolenými pracovníky i s dodávkou až na místo určení. V rámci služeb zákazníkům poskytujeme na své výrobky několikaletý záruční i pozáruční servis.

Almara | Svopa